SORU SOR

CİNSEL BİLGİ DANIŞMANLIK HATTI: 0(224) 451 6551

Depresyon tedavisi ve cinsel isteksizlik

Soru Soran Kişi
Okunma: 4446
Merhaba Şahin bey, yaklaşık 1 yıldır depresyon tedavisi alıyorum. Bende uzun zamandır cinsel isteksizlik sorunu da var acaba depresyon cinsel isteksizlik yapar mı?
Bursa Cinsel Terapi, Vajinismus, Erken Boşalma, Cinsel Terapi, Cinsel İsteksizlik Birçok hastalık cinsel yaşamımızı etkileyebilir. Depresyon ve diğer başka hastalıklar cinsel yaşamı etkileyebilir. Depresyon cinsel isteksizlik yapabileceği gibi depresyonu tedavi eden bazı ilaçlar da cinsel isteksizlik yapabilir. Ancak depresyon kişiden kişiye değişiklikler gösterir. Sizin cinsel isteksizliğinizin nedeni depresyon mu başka nedenlerden mi olduğu konusunda doktorunuzla iletişime geçmenizde yarar var. Cinsel isteksizlik veya sertleşme sorunlarına yol açabilen depresyon tedavi edilebilir bir hastalıktır. Depresyondayken cinsel isteksizliğin yanı sıra umutsuzluk, ümitsizlik ve genel ilgi ve istekte de azalmalar görülür.

Diğer Cinsel İsteksizlik Soru Cevapları

Kullanım Koşulları ve Yasal Uyarı

© 2021 Tüm Hakları Saklıdır Bursa Cinsel Terapi, Vajinismus, Erken Boşalma, Cinsel Terapi, Cinsel İsteksizlik. Site: 3 Ünlem Tasarım